Najmłodsi nowo wybrani radni i inni młodzi społecznicy, którzy angażują się w działania na rzecz naszej Gminy spotkali się z Wójtem Krzysztofem R. Kozickim. Rozmowa była bardzo ożywiona. W krótkim czasie okazało się, że goście mają głowy pełne świeżych pomysłów. Młodzi zadeklarowali aktywny udział w różnych obszarach działalności gminy. Zaoferowali swoją energię, czas i kreatywność.
Cieszy nas wsparcie społeczne podejmowanych działań, zwłaszcza że może to być motorem wielu kolejnych inicjatyw. Młodzież zawsze czuje niedosyt, jednocześnie zaraża optymizmem, co w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą Wójta, daje prawie 100% pewność osiągnięcia sukcesu.

